Search

Sleepee brand’as sukurtas jūsų vaikams ir netiesiogiai Jums – tėveliams.

Tai išskirtinė gaminių linija, palengvinanti ramų ir ilgą poilsį bei miegą. Tai gaminiai, kurie po pirmo panaudojimo, gali tapti tokie pat reikalingi, kaip ir miegas žmogui. Mūsų gaminiai, puikiai pripildo rūpesčiu ir šiluma kiekvienus namus ir kartu padeda išsiugdyti tinkamus įpročius ir teisingą dienos ritmą.

Mūsų šūkis, “Svarbu geras miegas” arba “Good sleep matters”. Tai atspindi, tai ko siekiame: Užtikrinti ramų, saugų ir ilgesnį vaiko miegą, ir kartu didesnį komfortą jums – tėveliams.

O kas yra “Geras miegas”?

Miegas yra vienas iš pagrindinių žmogaus biologinių poreikių. Jis būtinas gerai gyvenimo tėkmei ir užtikrinti tinkamą psichinių procesų eigą. Net viena bemiegė naktis, mažina psichofizinį efektyvumą, bei ilgas miego trūkumas, sukelia nemažai neigiamų psichologinių ir fiziologinių padarinių.

Tai produktai, susiję su tuo, kas yra nepaprastai svarbu mažylio vystymuisi, kartu ir yra svarbi laimės sudedamoji dalis, suaugusiojo gyvenime. Gaminiai sukurti, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę, naudojant tik sertifikuotas medžiagas.

Mūsų ‘’manija’’ – Kokybė!

Mes kruopščiai išbandome kiekvieną gaminį, kad jūsų vaikai ir jūs, galėtumėte gerai išsimiegoti… Nes “Geras miegas svarbu”!

Sleepee gaminiai, puikiai pripildo rūpesčiu ir šiluma kiekvienus namus ir kartu padeda išsiugdyti tinkamus įpročius ir teisingą dienos ritmą.

Jūsų – Sleepee.